DIGIPULMA TASUTA PULMAPLANEERIJA

Suurim abiline teie pulmade korraldamises

Digipulm aitab abiellujatel lihtsustada pulmade korraldamist ning on selleks koondanud kõik olulised ülesanded ja tegevused, millele peaks pulmi korraldades tähelepanu pöörama.

Oleme loonud digitaalse pulmaplaneerija, et ükski oluline tegevus ei ununeks. See on asendamatu abiline, mis koondab kokku kogu pulmadega seonduva ning on ligipääsetav nii arvutust, telefonist kui tahvlist.

Kõik ülesanded on järjestatud kuude kaupa, mistõttu on pruutpaaril täelik ülevaade hetkeolukorrast – mille eest on juba hoolt kantud, mis vajab veel mõtlemist või arutelu, millised kokkulepped on vaja sõlmida, millised broneeringud kinnitada ja palju muud.

Nii võite kindlad olla, et ei unusta pulmade planeerimisel ühtegi olulist tegevust.

SOOVID TASUTA PLANEERIJAT?

Et pulmaplaneerijat kasutada, täida allolev vorm. Peale vormi täitmist saad ligipääsu, et saaksid kasvõi kohe oma pulmi planeerima hakata!

Lisa ülesandeid

Sul on võimalik pulmaplaneerijasse lisada ülesandeid, mis on oulised just sinu pulma kordaminekuks. Kui mõni meie lisatud ülesannetest ei ole sinu jaoks oluline, saad selle hõlpsalt nimekirjast eemaldada.

Kohanda ja koonda infot

Iga ülesande alla saad lisada oma kommentaare, märkmeid, pilte, olulisi linke. Nii on kõik pulmakorraldust hõlmav ühes kohas.

Planeeri targalt

Kui ülesanne on sooritatud, on võimalik see märkida sooritatuks lohistades see tulpa ``Tehtud ülesanded``. Nii on võimalik jälgida reaalajas, mis on juba tehtud ning mis vajab veel täitmist ja vältida olulise ununemist.