fbpx
Skip links

8 põhjust, miks pruutpaar vajab oma pulmadeks kodulehte

Iga päev teeb digimaailm sammu lähemale suurte ja mugavate muudatusteni. Nii on teinud ka pulmatrend olulise arengu selleks, et lihtsustada pruutpaari, pulmakorraldajate kui ka külaliste elu. 

Koduleht pulmadeks on just teile kahele pühendatud veebileht, kus kajastub kogu pulmadega seotud informatsioon ning olulised üksikasjad, mis on infoallikaks teie külalistele. Iga veebisait on ainulaadne, mistõttu luuakse koduleht tulevase abielupaari meele järgi. Pulmaleht on kohandatud kõigile nutiseadmetele ning on alati kliki kaugusel, kui soovid infole ligi pääseda. 

Pulmadeks mõeldud koduleht on Eestis haruldane, ent mujal maailmas juba hoogsalt tuure kogunud. Mida aeg edasi, seda võimatum tundub pulmade planeerimine ilma pruutpaari koduleheta. Toome välja 8 lihtsat põhjust, miks on vaja pulma kodulehte ning mille poolest see lihtsustab pulmade planeerimist.

 

1. Halda oma külaliste listi

Külaliste nimekirja koostamine ning kõigile eraldi suursündmusest teavitamine võtab enda alla hulgaliselt aega ning energiat. Seda kõike saab teha aga palju lihtsamalt ja kiiremalt. Saada pulmakutse oma külalistele kas virtuaalselt e-maili vahendusel või paberkutsena ning lisa selle juurde ametlik pulmadeks mõeldud kodulehekülje link.

Nii säästad enda kui külaliste aega ja annad neile võimaluse oma osalusest teada anda mugavalt mõne klikiga. Pulmalehega saad kokku hoida oma väärtuslikku aega ning välistada olukorda, mil tuleb igat osalejat individuaalselt telefoni või sõnumite teel küsitleda.

 

2. Koduleheküljel pole piire

Pole vaja muuta kogu olulist infot kompaktseks ning muretseda, millist infokildu ruumipuuduse tõttu kutselt välja jätta. Iga detail mängib olulist rolli! Ärge pressige liiga palju teavet kutsele kokku, vaid lisage pulmadeks loodud kodulehekülje link, kuhu on võimalik külaliste jaoks lisada palju rohkemat ja väärtuslikumat infot, kui paberkutse seda võimaldab.

Lisage nii palju üksikasju kui vaja – konkreetsed juhised, kuidas tulla peopaika ja kasulikud soovitused kohaliku majutuse kohta. Kui planeerite kindla sihtkohaga välismaiseid pulmi, siis on mõistlik kuvada ka kogu informatsioon lendude, ööbimisinfo, kohaliku piirkonna ja vaatamisväärsuste kohta, mida saab hõlpsasti teha otselinkidega teabe juurde. Saate juurde lisada ka korduma kippuvaid küsimusi, mis kajastavad kõiki vajalikke üksikasju ja välistavad tüütuid ja personaalsed küsimusi. Väikeste vihjetega peenelt mainides saate teavitada ka oma kingisoovidest. Kutsel sellele vihjamine võib olla pisut ebamugav, mistõttu võimaldab pulmaleht teha vahemärkusi, vältides ebaviisakust ning tõrksust. 

3. ,,Teie lugu’’

Pulma kutsutud külaliste hulgas on kindlasti inimesi, keda teate põgusalt ainult oma partneri kaudu. Seepärast jutustage pulmakülalistele oma kodulehel ,,Teie lugu’’ lisades koosveedetud imelisi hetki nii tekstis, pildis kui ka videos. See tutvustab mõlemat osapoolt ka nendele inimestele, keda teie isiklikult ei tunne või teate läbi oma partneri. Kirjeldage lühidalt, milline oli teie tutvumine, mis seiklusi olete koos läbi elanud ning kes olete paarina. Muutke lugu ainulaadseks ja isiklikuks, täpselt nii nagu on seda teie suhegi!

 

4. Viimase hetke muudatused

Olete algusest peale planeerinud pulmapidu vabas õhus, ent paar päeva enne suurüritust selgub, et ilmataat ei arvesta teie sooviga ning soovib teid üllatada peatamatu vihmaga. Peate välja mõtlema plaani B, mis võib kogu organiseerimise pöörata pea peale.

Sellises olukorras peate tagama, et kogu uus teave jõuaks kõigi külalisteni üheaegselt. Selleks, et teha igale osalejale eraldi personaalne telefonikõne või tekstsõnum, võimaldab pulma koduleht viimase hetke muudatustest kiirelt teada anda. Alati peab olema valmis ootamatuteks muudatusteks ning teie veebileht võimaldab olla teie tagavaraplaani oluliseim informeerija! Pulmaleht võimaldab saata info kõikidele külalistele vaid mõne klikiga ning on võimalik jälgida kes on teavituse kätte saanud. 

5. Ligipääs garanteeritud

Ükstapuha, kus maailma osas parasjagu viibite, on teie veebileht vaid mõne hiireklõpsu kaugusel. Teie kodulehel on kogu oluline info üheskoos, millele saab alati tugineda. Seetõttu pole vaja muretseda, et märkmik olulise teabega pole parasjagu käe ulatuses pisiasjade kontrollimiseks. Saate kiirelt vaadata oma külaliste nimekirja ja RSVP-sid. Kui toidlustajal või pulmaplaneerijal on vaja teada teie peo külaliste koguarvu ja erisoove, siis on seda võimalik kiiresti kontrollida ning jagada läbi Google Drive’i.

Kui teil on külalisi, kes tulevad pulmapeole teistest riikidest, siis on see parim viis pulmadega seotud informatsiooni edastamiseks. Pole vaja muretseda erinevate ajavööndite pärast, otsides õiget hetke inimeste kättesaamiseks. Pulmalehe kaudu on teil kogu aeg ligipääs kõige olulisemale!


6. Külaliste soovid, ootused

Arvesta ka oma külalistega, küsides nende ootusi ja soove, mida võtta organiseerimisel arvesse. Küsi nende toidueelistusi ja allergiaid, mille saad hiljem ühe klikiga edastada ka toidlustajale, kes omakorda hoolitseb selle eest, et kõik külalised saavad lähtuda oma maitsetest.

Mängi külalistele neile meelepärast muusikat, kogudes eelregistreerides kokku nende soovilood ja muusikaeelistused,. Nii väldid hoogsas peomeeleolus olukorda, kus peolised lähevad pillimehelt või DJ’lt küsima oma soovilaule. See lihtustab ka muusikute tööd, olles eelnevalt ette valmistunud pruutpaari ja külaliste soovidega.

7. Kutsu pulma ka need, kes ise kohal olla ei saa

Kui on külalisi, kes ei saa teie pulma tulla, ent soovivad oma soojad mõtted teile edastada ning teiega sel päeval koos viibida, siis on koduleheküljel võimalik kuvada oma tseremooniat otseülekande vahendusel. Teie näete neid ning nemad teid! See on parim viis rahvusvaheliste pulmade läbiviimiseks, kus osad külalised on parasjagu teisel pool maakera, aga saavad ikka toosti pidada.

 

8. Mälestus igaveseks

Pärast tähtsat päeva seisab teie laual uhke lillekimp, mis mõne aja möödudes närbub, ent teie pulma veebilehest on võimalik teha väljavõte, mis jääb teiega igaveseks. Kuigi kodulehe peamiseks eesmärgiks on olla teile pulmade korraldamisel abimeheks, siis jääb sellest ka ilus mälestus, mille saab failidena salvestada või välja printida ning lisada külalisteraamatusse.

Pärast pulmi on kodulehe vahendusel võimalik külalistega jagada veel ka professionaalseid fotosid ning edastada südamlikud tänusõnad meeleoluka koos veedetud aja eest. Pulma-aastapäevadel ning ka aastaid hiljem saate endale olulist päeva läbi kodulehekülje meenutada.

Ettevalmistused on pulmade juures kõige olulisemad – siis tuleb ka pidu emotsiooniderohke nii pruutpaarile kui külalistele.

Alustage oma pulmade planeerimist teie soovide järgi loodud unikaalse kodulehega. Organiseerimine ei pea olema ressursside kulukas vaid jõukohane ning nauditav. 


Digipulma number üks soovitus pulmade protsessi lihtsustamiseks, on luua personaalne pulma veebileht, mis loob midagi tõeliselt ilusat ja kestvat. Seega võta vastu otsus luua digitaalne pulmadeks mõeldud veebileht ning astu samm arenduslike muudatuste suunas. Koduleht pulmadeks teeb pruutpaari elu tähtsaima päeva planeerimise lihtsaks ja stressivabaks.

Kui teie erilise päeva toimumisaeg ja koht on juba paigas ning tunnete, et nüüd on õige aeg külalisi teie pulmapäevast teavitada, siis võtke meiega ühendust ning loome koos päeva, mis jääb meelde terveks eluks!

Selleks, et täpsemalt aimu saada, milline näeb välja pruutpaari koduleht, tee tutvust meie demolehtedega ning tee endale sobiv valik.

 

Leave a comment