fbpx
Skip links

6 digihäkki, kuidas pulmakorraldust lihtsamaks muuta

Iga päev teeb digimaailm sammu lähemale suurte ja mugavate muudatusteni. Nii on teinud ka pulmatrend olulise arengu selleks, et lihtsustada pruutpaari, pulmakorraldajate kui ka külaliste elu.

Järgnevalt toome teieni 6 digihäkki, mis muudavad teie pulmakorralduse lihtsamaks ning mida kasutades muutub teie pulmaprotsess muretumaks.

Virtuaalne lauaplaanitegija

Lauaplaani tegemiseks saate kasutada veebikeskkonda, kus on lihtne mõne klikiga üles laadida oma külaliste nimekiri. Seejärel saad joonistada oma peosaali ning luua sinna teie soovitud väljanägemisega laudade kujud. Kui saal on valmis joonistatud, on võimalik paika panna istumisplaanid – näiteks millises lauas istuvad pereliikmed, sõbrad ning töökaaslased. Kui külaliste nimekirjas tekib muudatusi, saad istumisplaani mugavalt ümber mängida.

Lihtne kasutada, mugav teostada! Lauaplaanitegija leiad siit.


Pinterest moodboard

Ideid pulmastiili, pruutkleidi või hoopiski pruudikimbu osas võite leida Pinteresti keskkonnast. Looge oma moodboard, kuhu koondate kokku kõik ettekujutused oma unelmate pulmast. Kasutage pilte inspiratsiooniallikana! Oma moodboard’i saate jagada ka pulmakorraldajaga, kes aitab teie unistused ellu viia!


Spotify pulmaplaylist

Surfa ringi Spotify keskkonnas, eesmärgiga leida pulmaplaylistidest muusikat, mida kasutada registreerimise eel, õnnitlemise taustaks, vahemuusikana või mida tellida hoopiski sooviloona DJ’lt. Inspiratsiooniks saate kasutada juba eelvalmistatud pulmateemalisi playliste. 


Pulmaveebileht

Koduleht pulmadeks on just teile kahele pühendatud veebileht, millel on mitmeid võimalusi:

  • Oma pulmaveebilehe abil on sul võimalik näha, kui paljud pulma kutsutud on täitnud RSVP vormi ning suursündmusele kindlad tulijad. Selle abil saad anda info hõlpsasti edasi keiteringile, koostada lauaplaanid jms.
  • Pulmaleht koondab kokku kõik olulise info elu tähtsamast päevast, mistõttu koosta kutsed minimaalse sisuga, suunates sealt külalised uudistama teie kodulehte, kust on võimalik leida rohkem infot, kuidas peopaigale kohale tulla lõpetades kingisoovidega.
  • Kui peaks juhtuma, et peo iseloom muutub vahetult enne pulmapäeva, on kõige lihtsam jagada uut informatsiooni külalistega läbi pulmalehe.
  • Veebileht võimaldab arusaadavalt ära rääkida ka teie loo neile, kes seda kuulnud pole ning tutvustab teid ka oma kaaslase sõpradele, kellega olete elus isiklikult kokku juhtunud võibolla kõigest paar korda.  
  • Pulmalehega on ligipääs garanteeritud igal kellaajal ning igast seadmest: arvutist, telefonist, tahvlist. Kui külalistel vaja mõnda asjaolu selgitada, saavad seda kiirelt ja mugavalt oma nutiseadme abil üle vaadata teie kodulehelt.
  • Pärast pulmi on võimalik oma pulmapilte jagada külalistega läbi veebilehe, lisaks näeb sealt sellest õhtust ka teiste jagatud jäädvustusi, millele on lisatud teie pulma ametlik hashtag.

Pulmakodulehe kohta saad lähemalt lugeda blogipostitusest “8 põhjust, miks pruutpaar vajab oma pulmadeks kodulehte” ning pakettidega saad tutvust teha siin.


Digikutsed

Digikutse hoiab kokku aega, raha ning teeb modernsele ja liikuvale inimesele kutse kohaletoimetamise lihtsamaks. Nii ei pea koguma ükshaaval aadresse ning neid posti teel saatma. 

Digikutse annab võimaluse läheneda loomingulisemalt: see ei pea tähendama pelgalt e-maili, kuhu on lisatud kujundatud kutse, vaid võib olla koostatud ka videotervituse näol, kus räägite külalistele lühidalt oma kihlumisloo ning avaldate, miks on teie jaoks oluline veeta see päev üheskoos. Sellisel juhul on videost rõõmu ka vanemal generatsioonil, kes ei pruugi muidu digivõludest nii palju rõõmu tunda kui noorem põlvkond.

Loe lähemalt digikutsete kohta meie blogipostitusest.


Digitaalne pulmaplaneerija

Digipulma pulmaplaneerija on teie pulmaprotsessi suurim abimees, mis aitab alustada pulmapäeva planeerimist sobilikus järjekorras. Omalt poolt oleme loonud selleks vastava põhja, mida saate oma soovide järgi kohendada, lisades märkusi, kommentaare ning lisaülesandeid. 

Seda on võimalik kasutada nii nutiseadmes, arvutis kui tahvlis – pulmaplaneerija on teiega alati kaasas, ükstapuha kus te ei viibiks. Selles on kuude lõikes välja toodud, millal on õige aeg teatavate otsuste langetamiseks. Vastavalt oma soovile ja tunnetusele, saate ülesandeid nihutada sobilikumasse ajavahemikku või muuta ülesannete järjekorda. Kui mõni ülesanne ei puuduta teie pulmi, saate selle segaduste vältimiseks hõlpsasti eemaldada. 

Kui ülesanne on ellu viidud, on võimalik see märkida sooritatuks. Nii saab jälgida reaalajas, mis on juba tehtud ning mis vajab veel täitmist, vältides millegi olulise ununemist. Ülesande nimetusele klikates, leiab kommentaarina lisakirjelduse, mis annab ideid, kuidas sellele läheneda ning mispärast on see oluline.

Oma unistuste pulmade korraldamist saad pulmaplaneerija abil alustada siit.

 

Kui vajad abi pulmaveebilehekülje või teiste digiteenustega, võta meiega julgelt ühendust kontaktivormi kaudu, saada meile meil  info@digipulm.ee või kirjuta Facebook Messengeri,

Leave a comment